kontakt

Adres

30-392 Kraków Wielopole 18B

Email

redakcja@ekoguru.pl

Telefon

501 248 996

Celem naszego zespołu jest tworzenie aktywnej społeczności złożonej z osób, które chcą nas wspierać w realizacji wyzwań, jakie przed sobą postawiliśmy. Jedną z form pomocy jaką otrzymujemy, są Wasze uwagi i komentarze w których dzielicie się z nami Waszymi opiniami i przemyśleniami na wszelkie tematy poruszane na stronach portalu EkoGuru. Mając na względzie, że nie jesteśmy nieomylni, prosimy o Wasze porady, a nawet uwagi krytyczne, które możemy wykorzystać do podnoszenia wartości merytorycznej naszych treści, a przez to walorów edukacyjnych całego projektu.

 

 

Zapraszamy do kontaktu również osoby, które chcą publikować swoje artykuły na naszym portalu, związane z jego tematyką i w ten sposób pomagać w jego rozwijaniu. Szczególnie zależy nam na współpracy ze środowiskiem naukowym oraz specjalistami w dziedzinach związanych z nowoczesnymi technologiami ekologicznymi.

 

 

Jeśli macie pytania związane z ofertą usług doradczych w zakresie ekologicznych rozwiązań prezentowanych na naszej stronie, jesteśmy do Waszej dyspozycji. 

Pozostańmy w kontakcie